1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Turnamet 2010 Online ne server!

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga TurnamenT, 20 Korrik 2010.

 1. TurnamenT

  TurnamenT Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Rregullat per te marr pjes!
  1.Ndalohet rrepsisht te perdoren cheat gjat turnirit!.
  2.Ndalohet Sharja,Fyrja,Fjalt baneale etj..
  3.Ndalohet Kercnimi ne mes te lojtareve apo adminave.
  4.Ndalohet Vonesa e Lojtareve ne zhvillimin e turnirit (pritje 5minta).
  5.Ndalohet Nervoza ne mes te lojes!
  *Mos perfillja e ketyre rregullave ju dergon ne humbje 15/0 per ekipin kundershtar!

  <a class="postlink" href="http://kdg-cs.com/ekipet.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://kdg-cs.com/ekipet.html</a> Ekipet e tanishme !

  Prezzantimi i ekipve ne <a class="postlink" href="http://www.kdg-cs.com" onclick="window.open(this.href);return false;">www.kdg-cs.com</a>!

  Shperblimet!
  1.Vendi i par do te fitoj një VPS e cila eshte per cs server.
  2.Vendi i dyt do te fitoj një server ne VPS'n tonë.
  3.Vendi i 3të do te fitoj nje domain+host .com/.net/.org
  *Shperblimet do te japen 1dit pas perfundimit te turnirit!
   
 2. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Thnx per ket Postim :)
   
 3. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  a kom vend ne naj clan
   
 4. aRy.

  aRy. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  547
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
  thnx :))
  nashta marrë pjesë .
   
 5. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Man, atu ende nuk jan ber 20 Ekipe, ndersa jan 16 po un spo muj me fut Ekipin tim atu !
   

Shpërndaje faqen

Loading...