1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

tung

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga isarama, 26 Prill 2015.

 1. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  533
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  jam duke punuar me mylike.com edhe nuk po mi paguan te gjitha vizitat nese ka naj kush naj ide mem nimu flm prej tina
   

Shpërndaje faqen

Loading...