1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

tung

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga MultiAlfredd, 25 Korrik 2010.

 1. MultiAlfredd

  MultiAlfredd Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kush mund te ma gjej qe ta downladoj CSS ( Counter Strike Source ) ja ndi per ner :p
   
 2. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  @ kontrollo pak

  <a class="postlink-local" href="http://itshqip.com/forum/viewtopic.php?f=70&t=626" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=70&t=626</a>
   

Shpërndaje faqen

Loading...