1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tung bros Kush din le te pergjigjet

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga F500, 4 Shtator 2010.

 1. F500

  F500 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Bros kerkoj program per accounting ,dhe per fiscal dmth qe mundet edhe ti mbajn mend te shiturat qe kemi shitur dhe per te te nxjerrur fiscal ,ok


  PS.Ne Qofte se nuke eshte ne vendin e duhur per kerkes mund ta mbartni temen .

  FLM f500

  Sa me shpejt
  Ju faliminderit
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Nuk lejohen kërkesa të tilla.... Lexo rregulloren:
  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=2&p=17166#p17166
  Rregulla e parë:
   

Shpërndaje faqen

Loading...