1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tung, a mund te ma gjeni ndonje template per Portal

Tema tek 'HTML // CSS // JavaScript' e hapur nga valdrin fetoshi, 27 Dhjetor 2012.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Tung, a mund te ma gjeni ndonje template per Portal, sikur Telegrafi qe e ka p.sh.

  Me kishit kry pun me ma gjet njo, qfardo dizajni.

  Ok flm, ju di per nder. :)
   
 2. meteora

  meteora <Hello World> Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,438
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  78
  Trego per qfar platforme te duhet [wordpress,joomla,etc] .

  Ja shiko ketu ke nje list te cilat jan FREE .

  Code:
  http://www.freecsstemplates.org/
  http://www.htmlfreecodes.com/
  http://www.javascriptfreecode.com/
  http://freepremiumwp.com/
  http://www.freepremiumwordpressthemes.info/
  http://www.wptheme4free.com/
  http://www.premiumwptheme.net/
  http://scriptmafia.org/
  http://themestore.org/
  http://www.wpdaddy.com/
  http://www.wikmag.com/
  http://www.getjoomlatemplatesfree.com/
  http://www.joomlatemplatesdownload.com/
  http://www.themesbase.com/
  
   
 3. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kerko pak ne google ke me miloona template te ndryshme
   
 4. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Minitar fenks prej teje, shiko daten u kon ma moti kjo teme, p.s problemi eshte zgjdh.

  Ok bye bye ;)
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...