1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tumblr Theme

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga unikat007, 29 Maj 2016.

 1. unikat007

  unikat007 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje e kam punuar nje theme te thjesht per tumblr dhe dua ta di mendimin tuaj rreth saj ndonje sugjerim dhe sa mendoni qe duhet t'ia ve cmimin?

  http://infamouskids.tumblr.com/
   

Shpërndaje faqen

Loading...