1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

TU SHIKU VIDEOT MER $ PARE

Tema tek 'Depo' e hapur nga ALLES BABAAA, 27 Nëntor 2019.

 1. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Menyra ma e leht edhe ma e paguar per me fitu pare tu kqyr video osht e thjeshte shum
  hap 1 akonte te : ******
  hap 2 duhet me konfirmu akontin me email edhe numer telefoni
  hap 3 duhesh te shikosh video , ne fillim te saj del reklma 3-4 sekonda edhe ju fitoni 1 cent deri 20 cent per gjdo reklma

  Suksese
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,348
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  193
  Bravo qe po kontribon ti po kur te shperndan linka tjeter her postoje nje link origjinal te faqes dhe pastaj linkun me referal tendin hajt met mira.
   
  Mr.Robot pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...