1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Tsayy

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga mendurberisha, 22 Nëntor 2016.

 1. mendurberisha

  mendurberisha Anëtar i Njohur

  Postimet:
  691
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  73
  Persh, e kom 1 prb me CS Tsay. E kom shti plugin AdminPrefixes.
  Dmth masi e shtina kto e kom prb sdi a i ka fajet sikurt ky plugin.
  Sa her qe shkruj me Tsay dmth me @ Mi qet edhe met bardha edhe posht met gjelbert.
  A ka ide naj kush qysh me rregullu ket prb?
   
 2. Pjeter

  Pjeter Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shiko mos tu kan perzi pluginsat njeri me tjetrin sepse zakonisht nuk eshte e mundeshme mirepo shiko mos ke fut pluginsa te ngjashem
   

Shpërndaje faqen

Loading...