1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,180
  Pëlqimet:
  874
  Pikë nga trofetë:
  193
  Prsh shqipe

  - Investoni ne TRX dhe BTT , ne 2022 kto 2 kripto monedha priten me eksplodu(bleni edhe leni mos i prekni) :sunglasses:
  - TRON Price: $0.1161
  - BTT Price: $0.004023

  Thank me later.

  p.s/ Mos hini borgj veq me ble kripto , me te hollat e kursimeve bleni KUJDES.
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  120
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje i nderuar Dardan, shpresoj te jesh mire.

  Mund te na japesh me shum info, pse duhet te investojm pikerisht ne keto dy valuta, ku mund te bazohemi qe keto pritet qe ne vitin 2022 te rritet si valute?

  gjitha te mirat.
   
  Poshnjari, ALBKOS Marketing dhe phoenix pëlqejnë postimin.
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,518
  Pëlqimet:
  1,139
  Pikë nga trofetë:
  358
  Trx eshte shit, pune eshte se 90% e monedhave jane shit, kan vite qe punojne per produktet e tyre dhe tani qe ka bere boom NFT futen ne kete treg me terheq investitor.
   
  Bushido King pëlqen postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,180
  Pëlqimet:
  874
  Pikë nga trofetë:
  193
  @F.Ndrecaj , nese merresh me kripto mund ta logjikosh pse me investu ne kto kripto , ske nevoje me ble fare mos me degjo mua.

  Qdo te mire
   
 5. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  589
  Pëlqimet:
  214
  Pikë nga trofetë:
  63
  Postim i kote ,madje bile te japesh financial advice direkt investoni me aq siguri as per vellaun tend nuk mundesh.Ka me qindra coins me te mira dhe me te ardhme me te mire sesa keto te Justin Sun .E dime qe do te kete burn te supply te ketyre coins ,por nuk do thote ngritje te menjehershme te cmimit ndoshta.
   
  Last edited: 15 Shtator 2021 në ora 15:53
 6. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,881
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  103
  Sa jan pritjet per keto BTT / TRX
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,180
  Pëlqimet:
  874
  Pikë nga trofetë:
  193
  TRONI pritet me shku $0.22 ne 2022 , ndersa deri ne 2025 do te jete $5
  BTT , e mrrin $0.01 ne 2022 :)

  @Bushido King , me dhane keshille nuk do te thote qe ti te blesh , po te jesh i sigurt per kte qe kam shkru do te ta bej tag perseri ne kete teme kur do jete kshtu siq e them un.
  Dhe pot tregoj se qe 2 vite investim qe kam bo tek kto me 1000euro sot kam 30k fitim.

  Qdo te mire
   
  Poshnjari dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 8. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,881
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  103
  Cilet coins kan te ardhme simbas mendimit tend... cilin na sugjeron
   

Shpërndaje faqen

Loading...