1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

transfertat ne bank nga google

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga adi55, 29 Janar 2016.

1. adi55

adi55 Anëtar

Postimet:
    41
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    18
    perhendetie vendosa ta hap kte teme me shum per tu orjentuar un vet por edhe per te tjeret qe munde te kerkojn te njetin informacion me vone

cilen prej bankave ne shqiperi perdorni per te trequr leket e derguara nga google adsens dhe sa lek ju mban banka komision nga transferat etj ne menyr qe te zgjedhim banken me tarifat em te ulta

un perdor fibank dhe dhe kam pasur 2 dergesa nga gogole e para 115 euro dhe mora ne lek 125 lek dhe e dyta 120euro dhe mora 132lek

2. dipingalihalimi

dipingalihalimi Anëtar

Postimet:
    32
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    6
    @adi55 un e perdor reifeisen bank ne kosove mire po leket e muajit dhjetor ende nuk me jan transferuar ne banken time...

3. ervislako

ervislako Anëtar Aktiv

Postimet:
    124
    Pëlqimet:
    10
    Pikë nga trofetë:
    18
    pra i bie qe ty te mban reth 15-20 euro per transferte , pak si shume duket :(

4. adi55

adi55 Anëtar

Postimet:
    41
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    18
    .po pra edhe mua shum me duke per aq lek , mendoje kur te fitoj me shum te me mbaj me shum nga transferta .gjithsesi do e ndryshoj ate banken

5. z4x0r

z4x0r Anëtar i Njohur

Postimet:
    837
    Pëlqimet:
    187
    Pikë nga trofetë:
    63
    Me wire transfer nuk ndal banka asnje cent tek une.

6. adi55

adi55 Anëtar

Postimet:
    41
    Pëlqimet:
    3
    Pikë nga trofetë:
    18
    ke bank perdor ti

7. kujtimgl

kujtimgl Anëtar Fillestar

Postimet: