1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Transferi per heren e pare web WIRE?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga getrich, 16 Dhjetor 2015.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  Ne nje account ket muje e bera me wire , edhe masi e verifikova , me kishin dergu me daten 15 / vetem parat qka i kom fitu me you . kurse ato me web hala jo ?
  Pytja osht a transferohen me daten 22 apo si ?
  flm
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,239
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  atikan dergu paret me youtube a kur e ke verfikiku wiren
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  pardje e kom verifiku ato centat qe ti dergon , dje mi kan dergu fiitmet qka i kom pas krjet nga you..
   
 4. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,239
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  une e kom konfiguru ato centat para 1 jave po hale smika qit fitimet e youtubes a munesh me dergu ni foto te payment nese bon nese ki dikqa qe don me mshef fshije nese bon flm
   
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  o shoq ti a qq amater je a qka osht puna jote .
  ni email t vjen qe paymenti u kry ,, qaq ,
   
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,239
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  o ti shoq une veq tveta si njeri amunesh se paga e par o podu meu siguru edhe ky forum o per me mssu diqka kshty qe shkoj rregullav kk
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,000
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  Po ska aty nejj msiimm t vjen nje email . Good News / lajm i mire , transferi u kry , hyn google payments e shef , ose tekk home e ki last payment .
   
 8. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,239
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  qekaq mu duft me dit nejse flm per ndihm sado pak
   

Shpërndaje faqen

Loading...