1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje transfer per adsens

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga MusiKryeziu, 5 Prill 2016.

 1. MusiKryeziu

  MusiKryeziu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  pershendetje djema , nese pranohem ne adsens prej maqedonis si mund te bej transferen e parave te fituara ne Kosov ?
   
 2. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nese e ke bo County Macedonia ate her asht teper leht shkon ne Maqedoni dhe hap Llogari Bankare dhe i transferon me Wire pa pik problemi
   

Shpërndaje faqen

Loading...