1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Transfer nga paypal ne bank raiffeisen

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga arlind14, 16 Gusht 2019.

 1. arlind14

  arlind14 Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje a me kerkojne gje ne banke raiffeisen nqs bej nji withdraw nga paypal rreth 250$ ??
   
 2. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Skan qa met kerku veq e nalin % e vet boni lirisht....
   
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,730
  Pëlqimet:
  304
  Pikë nga trofetë:
  213
  Jo.Mesadi une mban komision paypali 5$ dhe kalojne nga 1-7 dite.
   
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,219
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  183
  Kur se din mos fol paypal normal qe nal 5$ po ky e ka pas fjalen per bankat e kosoves dmth per Raiffezen Bank e kan edhe kta % e vet e sa i perket paypal nuk ndodh 7 dit me ti vonu po qofse je klient i vjeter n'paypal ti transferon meniher po ne qofse nuk je i vjeter ndodh 24 or deri ti transferon n'bank...
   
 5. arlind14

  arlind14 Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Faleminderit
   
 6. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  28
  shum e vertet , une e kam PayPal qe 6 vjet edhe per 30 min me dalin ne bank ..
   
  perrex pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...