1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

TRANSACTION CHARGES ne Instant

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga albani99, 17 Janar 2018.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sa dollar po ju nalin si TRANSACTION CHARGES gjate transferit nga Instanti , e kam me banken BKT 144.43 dollar si PAID jane be kurse TRANSACTION CHARGES i kishin ndal 12.29 , a eshte e njejte edhe ne banka tjera
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  E ke BKT ne kosove apo shqiperi vlla?
   
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  382
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Bkt kosove

  Sent from my SM-J320H using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...