1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Trajnimi ne cisco

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Rinoriem, 9 Qershor 2020.

 1. Rinoriem

  Rinoriem Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje njerz a ja vlen mi kry keto trajnime CCNA routing and switching:
  1. Introduction to networks
  2. Routing switching, wireless essentials
  3. Scaling networks
  4. Cybersecurity e me u certifiku a kam mundesi punesimi ne Kosove si dhe ne vendet e Evropes a mund te gjej pune ? Flm per mirekuptimin sepse kam punuar dhe kam kursyer para per kete trajnim me tregoni a ja vlen
   
 2. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ccna routing and switching e kom kry qe 5 vjet sen smka vyjt, ka qene oferta me kry free(pa pages) ne peje
   

Shpërndaje faqen

Loading...