1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trajnime apo te studijoj

Tema tek 'IT Kualifikime' e hapur nga Rinoriem, 13 Janar 2020.

 1. Rinoriem

  Rinoriem Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje per te gjithe une kam deshire te punoj shum ne fushen e siguris kibernetike po ketu ne Kosove ne Universitetin e Prishtines nuk ka kesi drejtimi vetem ne Kolegjet Riinvest dhe Aab po edhe instuticoni Auk ofron trajnime per siguri kibernetike keto jane:
  Introduction to Cyber Security
  Certified Ethical Hacker – CEH
  Cyber Security Operations a mjaftojn keto a po duhet te vazhdoj shkencat kompjuterike a mundem direkt ne sigurin kibernetike kush mundet mem udhezu qe ka pervoj dhe ka diplomuar me heret Flm per mirekuptimin
   

Shpërndaje faqen

Loading...