1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Traiding, Mesime dhe Analiza

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Elion1, 6 Mars 2019.

 1. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Albanian Crypto Trading Group - Ky grup sherben per diskutime, shpjegime, edukim dhe analiza ne grafike rreth Trading, dhe ne pergjithesi rreth levizjeve te BTC'se dhe kriptomonedhave tjera.

  https://t.me/AlbCTG

  Ju mirepresim.
   

Shpërndaje faqen

Loading...