1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Trafiku i mire por ne Instant Article nuk ka approvim

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Memeti Basri, 20 Korrik 2018.

 1. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Djem, nje shoku ka shum trafik ne webin e tij, me nje post 60k vizita pra klika, ka apliku per instant mirpo domain nuk po i behet claim approved ende, po i thote se ske trafik te mjaftu3shem ne kete URL, si ka mundesi kur trafik ne web ka sa te duash...
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  Nese ka aq traffic sa po thua ti me nje post 60k clicks ather mundet me punu me Google edhe fiton kogjo mire.
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  634
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  qysh thirret programi qe i qon click edhe traffic mos rasisht eshte panda
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 4. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo pa trik por faqa eshte hell aktive..ok po e approvun domain..tash vetem submit po pret..
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  634
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  cila faqe te jep view pra ?
   
 6. IamEnis

  IamEnis Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  a ka rendesi se prej cilit shtet edhe me cfare gjuhe me i bo trafik web-it per me u pranu ne instant?
   

Shpërndaje faqen

Loading...