1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trafik per web faqe!

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga merit0n, 26 Shkurt 2018.

 1. merit0n

  merit0n Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershndetje , ka mundesi ndonje te me ndihmoje si te blej trafik vetem shqiptar per website. Faleminderit
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nje nga menyrat me 'te lehta', blej naj fanpage shqip,
   
 3. merit0n

  merit0n Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Hmm , ku mund ta gjej ndonje me duhet vetem shqiptar te ket.
   
 4. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Blije ose hape nje te re dhe bej Boost
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ose përdor adword
   
 6. merit0n

  merit0n Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Google adwords po mendon apo jo
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po
   
  lonn pëlqen postimin.
 8. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Dhe facebook ads nje menyre goxha efektive per marketing.

  Me respekt
   
 9. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ka filluar te na duket boring facebook, Me mire investoni ne instagram
   
 10. Fama Ime

  Fama Ime Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  famaime.com
   
 11. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  250
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  une tshes traffic qfar dush country ;)
   
  lil li pëlqen postimin.
 12. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Nëse kuptoni nga audienca është e lehtë duhet thjesht të keni guxim . Durim dhe do të shikoni nëse ja vlen te Beni boost apo te paguani për Ads . Projektimi diçka që se kanë projektuar të tjerët.Merni pjesë në. Start Up dhe audienca do jua shpërblejë .
   
 13. lil li

  lil li Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  me kontakto mua pra nese ke qfr dush country
   
 14. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Duhet ta kontaktosh ti ne fakt ;) per shaka
   

Shpërndaje faqen

Loading...