1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trafik ditor mbi 1k 99% USA ..., por

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga albani99, 7 Shkurt 2018.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  Kush mundet te me ndihmoje , kam nje web kohet e fundit kam trafik organik teper te mire , dite 1k deri 2k shkon kejt audienca eshte USA , hostin e kam me blogger kurse domain me .com, kam edhe te lidhur me adsense , por qudi te blogger shkon deri 2k dite kurse adsense 10 - 20 - 50 me teper jo , edhe clicka hiq asnje, reklamat jane aktive , ka pasut kete problem dikush
   
 2. getrich

  getrich Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,423
  Pëlqimet:
  136
  Pikë nga trofetë:
  93
  Google Analytics e shikon sa ki traffik , se blogeri 2343% ma shume ti qet si tregon t verteta .
   
 3. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  408
  Pëlqimet:
  144
  Pikë nga trofetë:
  53
  Analytics i blogger eshte jo i sakte per shkak te templatit qe perdor .. une kam nje template ne blogger e cila per 1 vizitor qe futet ne website me shton 66 pageviews ne blogger .. pra ka te beje me templatin .. nderro template ose perdor google analytics per te pare sa trafik ke ne te vertete
   

Shpërndaje faqen

Loading...