1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trafik + Backlinks Ne Shitje

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga DardanDaci, 5 Nëntor 2017.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  993
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje

  Menyra me e leht per ta rritur Trafikun e Alexas , eshte marrja masive e trafikut natyral.

  1. Trafiku jone permirson shum shpejt dhe ne menyren me efektive duke mos paguar shuma te mdha pagesash.
  2. Qdo klikim numërohet , dhe ju do keni mundesit ti shifni klikimet permes: goo.gl
  3. Trafiku jone terheq perdoruesit e tjere dhe krijon nje form besimi ne faqen tuaj.

  Oferta 1 [22EURO - 30 Dite]
  300 Vizita Ditore (9000 Mujore) + BONUS + Reporti i Vizitave Nga goo.gl
  10.000 SEO Backlinks + BONUS + Reporti i Backlinkave
  -----------------------------------------
  Oferta 2 [56EURO - 30 Dite]
  1000 Vizita Ditore (30,000 Mujore) + BONUS + Reporti i Vizitave Nga goo.gl
  10.000 SEO Backlinks + BONUS + Reporti i Backlinkave
  ------------------------------------------
  Oferta 3 [107EURO - 30 Dite]
  5000 Vizita Ditore (150,000 Mujore) + BONUS + Reporti i Vizitave Nga goo.gl
  10.000 SEO Backlinks + BONUS + Reporti i Backlinkave

  Pyetjet me te shpeshta !

  1. Nga vjen trafiku ?
  1. Trafiku jone eshte teresisht natyral dhe vjen nga perdorues[njerez] qe lundrojn ne internet.

  2. Cila jan shtetet e mundshme qe trafiku mund te vije neper faqe ?
  2. Trafiku eshte nga e gjithe bota por 60% eshte USA,UK,DE

  3. Qka jane dhe qka nevoiten Backlinks ?
  3. Backlinks janë faktori numër 1 që Motorët e Kërkimeve e konsiderojnë kur ju renditeni në faqen e parë.

  4. Cili eshte Sekreti i sherbimeve dhe nga vijn backlinket ?
  4. Lidhjet tona vijnë nga mbi 200 platforma SEO si: artikuj, web direktori, komente nëper blogje, guest books, profile të forumeve, social bookmarks, wikis etj.

  5. Cilat faqe jan te kualifikuara dhe cilat jo ?
  5. Faqet qe jan te integruara me Reklama ne pergjithsi nuk preferohen sepse kjo nuk nvaret nga ne ndodh qe Trafiku qe vjen nga ne mund te jete i pa pranushem nga kompanite reklamuese , kshtu qe per kete gje nuk marrim pergjegjsi , te gjitha faqet tjera ne pergjegjsi mund te marrin kete lloj trafiku pa problem.

  ----------
  Shum shpejt sherbimet do te jene edhe Live ne webfaqe.
  Per qdo pyetje na kontaktoni ne PM.
  Te interesuarit mund te paraqiten , nese keni pyetje tjera beni shlir.
  Pagesat PayPal.
  Garantoj ne shtimin e rankimit ne Alexa Rank dhe ne Google , por kjo nvaret prej paketes qe ju zgjidhni.
   
 2. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  43
  Nese pranon bitcoin kontaktom npm
   
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nga vjen trafiku ?
  Trafiku jone eshte teresisht natyral dhe vjen nga perdorues[njerez] qe lundrojn ne internet.

  Pyetja eshte nga vjen trafiku, nuk eshte a eshte natyral a jo, dhe nese eshte natyral nrm vjen nga njerez. Apo ka trafik natyral nga robota ? :confused:
  Pra, nga vjen trafiku te lutem ? Te lutem mos me thuaj nga nje kompjuter qe ka internet connection.
   
  Igli pëlqen postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  993
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173
  4. Cili eshte Sekreti i sherbimeve dhe nga vijn backlinket ?
  4. Lidhjet tona vijnë nga mbi 200 platforma SEO si: artikuj, web direktori, komente nëper blogje, guest books, profile të forumeve, social bookmarks, wikis etj.
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  993
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173
  Nuk pranojm bitcoin momentalisht.
   
 6. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  A po shet hala ?
   
  diti96 pëlqen postimin.
 7. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  128
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prsh, A je duke perdorur ndonje softuer si GSA search enigne ranker?
   
 8. eduart elezaj

  eduart elezaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje Dardan, po google adsense e pranon kete lloje trafiku?
   
 9. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  993
  Pëlqimet:
  692
  Pikë nga trofetë:
  173
  Jo vllaqko , nuk te garantoj per AdSense jo un po askush pasi qe AdSense kerkon trafik organic i krijuar manulisht , dhe se nuk e ofroj me kete sherbim.
   
 10. eduart elezaj

  eduart elezaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit Vlla, do ishte mire se eshte bo shume keq per trafik :D , kalofsh mire.
   
 11. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Backlinks nuk eshte me faktori numer nje per suksesin dhe forcimin e autoritetit te nje faqeje, gjithsesi suksese!
   

Shpërndaje faqen

Loading...