1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trading/Mining BTC - Withdrawal

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga *VLORI*, 1 Qershor 2020.

 1. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,102
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  128
  Pershendetje,

  Desha te pyes nese keni njohuri ne lidhje me trading dhe mining BTC, cfare nese fiton te ardhura permes trading ne platforma te ndryshme sic jane Forex... ose cloud mining... dhe deshiron qe ato te ardhura ti terheqesh ne bank, a duhet qe ti paguajsh shtetit ndonje gje per ato fitime ose jo ? A do te beje problem nese ne llogarin bankare shembull transferohen shume te ndryshme parash ?
   
 2. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Se di qysh shkon amo zakonisht bankat tthirrin ntelefon per do verifike nese transaksionet jon tmdhaja permi 5k
   

Shpërndaje faqen

Loading...