1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Tracking - intmail.11185.cn

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Lodvald, 12 Janar 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,216
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  A ma thot dikush, a ju ben ju me i pa produktet tuaja qe jane ne shipping me kete poste?
  (China Post Ordinary Small Packet Plus) ku faqe per track me jep kete . intmail.11185.cn .
  Kam mbi 12 produkte qe jan nis me me ardh me kete poste, (te blera ne aliexpress ) por te gjitha me thote "wrong tracking number".
   
  Helloworld pëlqen postimin.
 2. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,216
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  zgjen gja as ky :/
   
  Helloworld pëlqen postimin.
 4. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ateher tracking number jan jo aktive
   
 5. Black Windows

  Black Windows Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shiko se ndonjehere vetem pas 10 ditesh mund te kontrollos (Trackin) , pra 10dite pasi eshte nisur pako
   
 6. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,259
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Provo ne kete link:
  Code:
  http://chinapost-track.com/track-china-post-ordinary-small-packet-plus
  Nese nuk te gjen asgje provo ne 17track.netm nese nuk te gjen prap atehere dergoma ate Track Number ta shikoj..
   
 7. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,216
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  nqs dikush tj e ka kete problem ja gjasme zgjidhja (nuk munesh me ba track me kete post po nuk je region kina ) instalova vpn po prap se prap nuk bani nejse

  Tema mund te mbyllet

  @Blerim R. e njejta gja edhe me ate se ke derguar ti Cant Track ,
  [​IMG]
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...