1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Track app, ndihm

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Johnny, 25 Gusht 2017.

Tags:
 1. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prsh, desha me pyet se a di dikush ndonje aplikacion nepermjet te cilit mund te ndjekesh nje person qoft femija ose dikush, p.sh shkruan nr e telefonit te atij personi dhe ai app te tregon sakt se ku esht , flm
   
 2. Best Answer:
  Post #6 by KALI-ALB, 26 Gusht 2017
 3. sodovina-city

  sodovina-city Anëtar i Njohur

  Postimet:
  708
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nuk ka ksi appi, veq nese ki qasje ne ate telefon me instalu nja app per me kontrollu, ose nese e din gmail/icloud per me hi me find my phone te atij personi.
   
 4. c0d3r11

  c0d3r11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ajo qe kerkon ti quhet DOX edhe ska app vec website per te kerkuar njerez nga nr telefonit emer mbiermer varet cfare te dhenash ke.
  Google it
   
 5. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Provova kte DOX dhe nuk funksionon, ndonje metod tjeter ?
   
 6. Genc1989

  Genc1989 Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 7. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  73
  Best Answer
  Vetem policia mundet me te lokalizu ( dhe kjo ndodh vetem ne disa raste)

  Ke Gps tracker per ate pune (ose nje çip Gps )
  Me ket çip nuk ke nevoje per tel vetem mund ta futesh ne xhep te femijes ose si varese etj....

  Dhe po ashtu ka programe per kontroll prinderish qe mundesh ta instalosh te tel-i i femijes ( sic kane sugjeruar antaret me siper)
   
 8. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  qka po lyp ti,kto programe i ka veq CIA. pse spo lyp me ta gjet ni bluz qe kur e vesh mos me mujt met pa kurkush ncnc
   
 9. Johnny

  Johnny Anëtar Aktiv

  Postimet:
  203
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  qetsohu cuni ... thjesht bera pyetje sdi ti c'problemi ke ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...