1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Toshiba e-studio 166 probleme me letren??

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga uniku, 12 Dhjetor 2016.

 1. uniku

  uniku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!
  Fotokopjo e-studio 166 te cilen e perdorim per scanim jo per fotokopjo nxjerre ne monitore shenjen e celesit dhe ka problem me nxjerrjen e letres (mbledh letren). Ka ndonje menyre rregullimi pa thirrur teknikun :)
  Faleminderit :)
   
 2. Faton

  Faton Anëtar Aktiv

  Postimet:
  333
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  sipas provojes te gjitha kopjet Toshiba nuk jane te sakta ne pune.
   
 3. uniku

  uniku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  Por kjo nuk po punon fare dmth te gjitha letrat i ngec.Pasi ja heq letrat te cilat kane ngecur e provoje perseri dhe ndodhe e njejta gje.
   

Shpërndaje faqen

Loading...