1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim TOR browser Kali linux dhe VPN

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga Andi ss, 23 Maj 2019.

 1. Andi ss

  Andi ss Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Cili eshte qellimi i vertete i TOR dhe Kali linux
  po me silk road., dark web etj c po ndodh?
  A i nevojite botes me shume White hat
   
 2. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  315
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kta qe i kan ka 5 6 postime as si kisha leju me qel tema
   
  Alkeo, manutd, Elion1 dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 3. p4r4d0x

  p4r4d0x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
  Relax ,, leri te mesojn !! ashtu dikur yshe dhe ty!
   
 4. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  315
  Pikë nga trofetë:
  73
  23 may 2019 sigurt jom kon nervoz at dit
   
  miraxh pëlqen postimin.
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  578
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  73
  hahahaha :D
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,483
  Pëlqimet:
  857
  Pikë nga trofetë:
  343
  tani qe po e shikoj edhe une me sy me te kthjellet, personi me teper ka dashur nje diskurim se sa nje pyetje. (keshtu ndodhin keqkuptimet).
  Tani sa per temen duket qe nuk eshte problem vetem i vlonjateve per te hipur ne vend te pare.
   
  @science pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...