1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Topcom dhe Speed touch

Tema tek 'Drivera' e hapur nga Ikeqi00, 6 Prill 2010.

 1. Ikeqi00

  Ikeqi00 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  pershendetje per te gjith ,, Nese ka mundesi me me ndihmu dikush per me i gjet driverat per Topcom wbr 354g , me vyyn shum :S:S , kam pa Cd por e kam Humbur dikuu edhe tash se di se si ti a bej :( , Ju Falemderiit :)
   
 2. Can4sta

  Can4sta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ja ku i ke.

  Code:
  http://www.topcom.net/downloads/letter/S/106.html
  ose direkt link

  Code:
  http://tools.topcom.net/files/WBR354_v100.bin
   
 3. IceWell

  IceWell Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nqofse nuk te kan bo gjoje 1 kompjuter qe osht instalum me Windows 7 besoj qe ko me ti gjet driverat e kameres tung.
   

Shpërndaje faqen

Loading...