1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje time out

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga luli.kurti, 4 Maj 2014.

 1. luli.kurti

  luli.kurti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje,
  sic e keni pa edhe ne tem ne counter strike 1.6 po me del ne tan serverat qe du me hy mdel time out cfar mund te jen problrmi edhe si mund ta zgjidhh ??
   
 2. Gent01

  Gent01 Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8

Shpërndaje faqen

Loading...