1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Thyerja e qekave te adsense

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ceo, 3 Mars 2017.

Tags:
 1. ceo

  ceo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  Desha te pyes qekat qe ju vijn prej youtubes
  N cilen bank i theni edhe sa zgjat edhe qysh shkon procesi
  Se un i thej n Raifaisen amo shum po zgat
   
 2. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  edhe un n'raifaisen amo shum po zgat , dikush nfillim mka pa than qaty o mas miri e qaty kom vazhdu ssi nashta ka naj bank mat mir e skom kqyr
   
 3. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pse nuk perdorni wire transfer?
   
 4. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  po duhet me shku nshqipni e per momentin spo kom shum fitime sa me shku
   
 5. EgzonM

  EgzonM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pot tregoj qe kejt bankat nlidhje me cheka-t proceduren e kan shum t gat un perdorni NLB dhe qeku i kalum mka vonu 1 muj e 1 jav ,dhe tjetri neser bohen 1 muj hala ska kurgjo.
   
 6. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Un per vete i kam thy ne NLB prej fillimit 6 muajt e par vononin max 3 jav po tash mbi 1 muj e gjys edhe veq per shkak se po i shfrytzojn per qeshte t'bankes 2 jav me i shfrytzu ato pare kan fitim t madh ata e per ket arsyje po i vonojn.
  Po besoj qe edhe Raiffeisen bank ashtu ja kan bo :/
   
 7. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  po heren e par qe kom mor para dy tri mujve 1muj e 10 dit qashtu mkan vanu , tash jom tu prit met 13 i kom shti tash po pres sa po vanojn.
   
 8. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,514
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  deri me t'25 mos i prit :D:p
   
 9. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  hahahaha ja bre sjom ka i pres:D,se spom duhen():p
   

Shpërndaje faqen

Loading...