1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

THOMSON TWG850-4U

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Albini~IT, 8 Korrik 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  A ka mundis dikush mem tregu qysh me hy ne panel te THOMSON TWG850-4U
  user edhe pw spe pranon asnja
  ip: 192.168.0.1
  User:
  Pw:
  Rrjetin e kam me Orange Net
   
 2. Albini~IT

  Albini~IT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  110
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
  Problemi u zgjidhe
  User: e leni that
  Pw: admin
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,720
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  shiko nga fundi i rooterit
  diku ka adresen si te futesh

  psh 192.168.1.1
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...