1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Themes per WordPress

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga beyourself, 16 Qershor 2022.

 1. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje antare te forumit it shqip.
  A me ndihmoni dot me themes per Wordpress te cilat kane te bejne rreth kategorise travel. E dua per promovimin e natyres se shqiperise.
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  459
  Pikë nga trofetë:
  163
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,296
  Pëlqimet:
  995
  Pikë nga trofetë:
  193
 4. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  87
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Un i kom ble disa theme ne themeforest
   

Shpërndaje faqen

Loading...