1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Themeforest Premium Wordpress Themes - Falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga Pleurat, 2 Shkurt 2018.

 1. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ndonje theme free premium per company ndertimi e ksi genera falminderit
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. profesori

  profesori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ku osht linku me i bo download
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tek postimi i pare
   
  profesori pëlqen postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 8. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43
  mua me duhet nje wordpress qe ti hedh te gjitha produktet qe kam , por jo per ti shitur , per shak se duhet te regjistroj mepas ne shtet aktivitetin , din ndonje theme qe ka kategori te produmteve por qe nuk eshte wordpress dhe . te pakten cdo produkt ta ket ndonje ikon per komunimin me whatsapp . pse viber per komunikim direkt , ose te ket live chat

  un kash disha por ishim me ecomerc
   
 9. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43
  me Falni se kam ber gabime ne te shkruar , un desha thjesht nje theme ne wordpress por jo ecomerce , jo te jet me shport . vetem reklam produkteve per ti ber dhe ndonje mjet komunikimi si viber ose whatsaapp
   
 10. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,054
  Pëlqimet:
  296
  Pikë nga trofetë:
  153
 11. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  ne jojothemes.net mundesh mi gjet shumicen e themeve te themeforest free
   
 12. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 13. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 14. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  nqs dikush i ka backup te gjitha keto te mi dergoje ne pm
  thanks
   
 15. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  https://themeforest.net/item/buscom-multipurpose-business-wordpress-theme/28478226
  https://themeforest.net/item/fundbux-charity-fundraise-wordpress-theme/34508163
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 16. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  kush me ndihmon me nje themes per wordpress si puna e shutterstock ose stock images.
  Qe njerzit munden te futen dhe te postojne fotot e tyre... ne websajtin time
   
  Last edited: 1 Prill 2023

Shpërndaje faqen

Loading...