1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Themeforest Premium Wordpress Themes - Falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga Pleurat, 2 Shkurt 2018.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
 9. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  352
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  mefal , po pse nuk bashkon dhe linkun por vetem foto
   
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  une thjesht informoj
  cdo muaj dalin free te reja. thjesht krijo 1 account falas
  linku eshte i njejti , e ke ne postin e pare
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 11. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  352
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  a sapo e pash mefal miku im , e vlersoj punen tende shum
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 12. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari dhe olsi26431 pëlqejnë postimin.
 13. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  205
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit
   
 14. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  gento dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 15. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  gento dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 16. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  352
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Bravo je me i miri
   
 17. beyourself

  beyourself Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mos ke ndonje theme per booking, dmth me bo rezervime hotelesh gjerash online.
   
 18. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  p3n7357 dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 19. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  352
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  mund te pyes , un ne fakt jam duke i ruajtur si file ne pc , ndoshta me von do i perdor . por pash qe ne licens shkruante FREE , dhe un mbas nje kohe si shembull mbas 8 muajve ndoshta dote hap ndonje web tjeter dhe nese un marr nje nga kto tempalte qe ikam ruajtur ne pc , ktu dote a funksionojne ende si premium !

  Por ne licems esht free ska ndonje kod , mendoj se ndoshta nuk mund ta aktivizohet , instalohet por jo aktivizohet te jet premium . Ndoshta jam dhe gabim

  ke provuar mas 5 muajsh te perdoresh nje kta kto tempate nese funksionojne te aktivizosh Premium
   
 20. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,323
  Pëlqimet:
  1,673
  Pikë nga trofetë:
  243
  llogjika ajo eshte, te shkarkohen tani & te perdoren dhe ne te ardhmen

  personalisht nuk i kam provuar por cfare do te thuash me "premium", spo e kuptoj

  Code:
  https://themeforest.net/licenses/terms/regular
   

Shpërndaje faqen

Loading...