1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Themeforest Premium Wordpress Themes - Falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga Pleurat, 2 Shkurt 2018.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,988
  Pëlqimet:
  1,392
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  Thank you for your info
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,988
  Pëlqimet:
  1,392
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,988
  Pëlqimet:
  1,392
  Pikë nga trofetë:
  243
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,988
  Pëlqimet:
  1,392
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,807
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  update
  [​IMG]
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,988
  Pëlqimet:
  1,392
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  SherifSheremetaj dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,988
  Pëlqimet:
  1,392
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari dhe Mr.Gh0$T pëlqejnë postimin.
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,988
  Pëlqimet:
  1,392
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 10. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Nder topics me te mire eshte kjo
   
 11. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jam shume dakort
  kjo i ndihmon te gjite....

  BRAVO CUNA QE NDANI GJITHCKA ME KOMUNITETIT !


  Ps : Une doja te dija nese eshte e mundur qe te mar njoftim per cdo postim te ri qe ndodh ne kete teme?

  sepse me paska humbur ajo theme Metamax - Seo dhe Hostzine,
  Dhe nese dikush i ka shkarkuar me licensen free do isha shume mirnjohes ti me jepte
   
  erjoni1 pëlqen postimin.
 12. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,807
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kliko larte ku shkruan Vrojto temen.
   
 13. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  Aktualisht eshte :

  Mos vrojto këtë temë

  Duhet ta le keshtu?
   
 14. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,807
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo tregon se ti po e ndjek kete teme, por shiko se cfare njoftimesh mere, me email apo vetem ketu ne forum.
   
 15. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk me ka ardhur asnje email, mar vetem kur me vjen ndonje mesazh privat, por per kete teme nuk shoh asnje mail
   
 16. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,807
  Pëlqimet:
  998
  Pikë nga trofetë:
  343
  atehere ke njoftimin vetem ketu ne forum. sa here qe futesh te nxjerre nje njoftim me sa njoftime ke ne te djathte. por per te marre email ne lidhje me temen shtyp mos vrojto kete teme dhe pastaj shtyp vrojto temen dhe zgjidh opsionin qe te njoftohesh me email.
   
 17. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28

  @Poshnjari Flm e bera.

  Tani ngelet qe dikush tme thote qe i ka ato themet qe une kerkova : Sidomos ate MetaMax -Seo
   

Shpërndaje faqen

Loading...