1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Themeforest Premium Wordpress Themes - Falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga Pleurat, 2 Shkurt 2018.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  cila konkretish ?
  posto ndonje foto
   
 2. Alex

  Alex Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
  edhe mua me duhet ajo theme nqf se na ofron dikush premium ss me nulled sja vlen.
   
 3. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  620
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  58
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  @pumma

  sorry, nuk di
  mbase dikush tjeter e ka testuar & te ndihmon
   
 5. notime4u

  notime4u Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit :)
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
 7. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43
  edhe un nuk munda ta shkarkoj , kish licenc edhe nuk po mundeshe me shkarku , diqka shum po pritoj me kriju ni web dhe pershlak kohes , po me mir pom vjen me ble ni theme , po sekom iden as un ku me ble , sit tl kishe ble ndokund edhe qe mun mebo donwload ma trego edhe mu

  Sent from my CUBOT_POWER using Tapatalk
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  @gento
  cfare konkretisht te del ?

  posto 1 foto te problemit
   
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  Taboo pëlqen postimin.
 10. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
 11. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
 12. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si mundem ta hap kte vlla?
   
 13. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  thjesht regjistrohesh & download falas (cdo muaj new files)
   
 14. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo po them ku esht linku? :p
   
 15. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  je i regjistruar & nuk te del linku?
   
 16. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tek postimi i pare.
   
 17. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  458
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Astritii kqyri t`kto t`ktij mujit vlla , paska dicka per ty :)
   
  Astritii dhe bthaci pëlqejnë postimin.
 18. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit vlla
   
  NANO pëlqen postimin.
 19. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
 20. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...