1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Themeforest Premium Wordpress Themes - Falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga Pleurat, 2 Shkurt 2018.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
 4. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Me duhet sahifa vers i fundit ?
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  ka qene ne offerte/promo/free?
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 6. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk e di
   
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
 9. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  380
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  43

  bravo be shoq hallall te kofte bravo
   
 10. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  8
  hahaha
   
 11. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  -K-M-, NANO dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 12. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,323
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
 13. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Poshnjari pëlqen postimin.
 14. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
 15. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nulled yes
  Original yes
  Full yes
  License No
   
 16. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,323
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Por nuk lejohen nulled këtu mo, pse na e prishe temën?
   
  -K-M- pëlqen postimin.
 17. muli1

  muli1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Paskam gabuar tek ‘nulled yes’, nuk jan nulled ;)
   
 18. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  new files !
   
 19. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]
   
  NANO pëlqen postimin.
 20. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  619
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  ka kohe qe shkarkoj theme free por ne fund kerkon activation code ? si tja bej
   

Shpërndaje faqen

Loading...