1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Themeforest Premium Wordpress Themes - Falas

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga Pleurat, 2 Shkurt 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Pershendetje,

  [​IMG]
  [​IMG]

  Tani e tutje ketu do te publikohen Wordpress Themes qe jane Premium por qe ipen falas per shkak te ofertes qe ofron Envato Market.

  Cdo muaj publikohen Wordpress Theme qe jane Premium por qe ju mund ti merrni falas.

  Ketu keni disa nga Themet falas per kete muaj ( 4 Theme gjithsej ) :
  https://themeforest.net/free/wordpress-themes

  Suksese
   
  Last edited: 11 Shtator 2018
  shteti, gento, lynx dhe 8 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  Faleminderit Shum @Pleurat per ket qe na tregove shpresoj se gjithmon do ket Premium Falas per antaret e ITShqip

  Suksese ;););)
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 3. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  68
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit shum kjo e fundit mu dok qe koka shum e mir ;)!
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  updated!
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 5. paul23

  paul23 Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Persh,kjo theme mbas download futet ne wordpres si theme e thjesht upload se mbasi po mbushet 100% me me thote Are you sure you want to do this dhe train again cfare problemi ka?
   
 6. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Uploade me ftp.
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  https://envato.com/monstrous-march/

  40% OFF per themes & templates me te mira ne themeforest te zgjedhur nga staffi i Envato.
  Eshte nje mundesi e mire per ata qe ju duhen...
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  new
  [​IMG]
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  new!

  [​IMG]
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 10. erjoni1

  erjoni1 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Per cdo muaj nga 3 theme falas ... :D:D
   
 11. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  new

  [​IMG]
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 12. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  A muj me marre ni tem per web me.lajme qetu?
   
 13. VerifiedUsers Overlay
  Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Shiko mos ka ndonje free dhe nese ka ndonje zgjidhje qe te pershtatet ateher mundesh me shkarku apo me ble.
   
 14. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
   
 15. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
 16. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  new!

  [​IMG]
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 17. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  new!

  [​IMG]
   
  Elion1, gento dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 18. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  new!

  [​IMG]
   
  Elion1 dhe Pleurat pëlqejnë postimin.
 19. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  new!

  [​IMG]
   
  Pleurat, Poshnjari dhe Elion1 pëlqejnë postimin.
 20. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243
  new!
  [​IMG]
   
  Elion1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...