1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje THEME FREE NE WORDPRESS

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga NeC, 24 Tetor 2016.

 1. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje forumi.. Dua te aplikoj per Google adsense dhe mendoj te perdor nje theme free prej wordpress..eshte here e pare qe aplikoj prej wordpress per at arsye doja te sigurohesha se a pranohem me nje theme te tille?
   
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,080
  Pikë nga trofetë:
  358
  Themet free nuk kane asgje te keqe madje ka dhe theme free shume cilesore (me te mira se disa te tjera paid).
   
  NeC pëlqen postimin.
 3. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Falemenderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...