1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Thejshtesia e ka bukurin e vete /LOGO

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga cHaosSs:=), 18 Korrik 2017.

 1. cHaosSs:=)

  cHaosSs:=) Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,715
  Pëlqimet:
  1,192
  Pikë nga trofetë:
  243
  cka... ajo shadow eshte kote per mendimin tim
   
  cHaosSs:=) pëlqen postimin.
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Bashkohem me idene e antarit me lart, duket dicka shume e thjeshte, dhe e kendshme, por pa shadow-n itshqip posht.
   
  cHaosSs:=) pëlqen postimin.
 4. cHaosSs:=)

  cHaosSs:=) Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  faleminderit per kritiken, por ajo shadow e ka rolin 50% tqesaj llogos , pa at shadow nuk duket mir llogo, faleminderit perseri
   
 5. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  shadow heke fare , jepi ndonje efekt tjeter shkonjave ne vend te shadow
   
  cHaosSs:=) pëlqen postimin.
 6. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Qysh doket nese e bon edhe shqiponjen me ngjyre te gjelbert (lime) ?

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
 7. Elbunit

  Elbunit Anëtar Aktiv

  Postimet:
  243
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  krejt krejt veq thjeshetsi ska qetu
   

Shpërndaje faqen

Loading...