1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

The Valentine Day?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Universal, 13 Shkurt 2019.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  53
  Dear Programmers, What is your plan during Valentine Day? :p:D
   
  KMN pëlqen postimin.
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  815
  Pëlqimet:
  518
  Pikë nga trofetë:
  173
   
  Tigerman dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  311
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mendja vetem per lek ketej ska njeri per qejf jo :p

  Fikeni ndonjehere pc se duhet shijuar jeta :D
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...