1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

The foxes that go HEHEHE

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga @science, 21 Maj 2020.

 1. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kjo vido ska t'bej me IT po m'pelqej :D
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  353
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  a jane dhelpra keto?
  duket sikur po qeshin :D:joycat:
   
 3. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po dhelpra me duket se do ta ble nje ne t'ardhmen qenkan shume te lezetshme sidomos kur qeshkan:d
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...