1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Thënia, Proza apo Poezia juaj e preferuar?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga miraxh, 12 Maj 2020.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Përshëndetje!

  Doja të hapja këtë temë për të parë se cila është Thënia, Poezia, apo Proza juaj më e preferuar në komentet poshtë


  *Kur të komentoni një Thënie, atëherë vendosni edhe emrin e atij që e ka shkruar thënien. :)
   
  Last edited: 12 Maj 2020
 2. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Sekreti i suksesit është të dish atë që askush nuk e di.
  Aristotel Onasssis
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Lumturia nuk vjen nga rehatitë tokësore, por fitohet përmes vuajtjes.
  - Fyodor Dostoevsky
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ndrysho mendimet e tua dhe do të ndryshosh botën tënde!
  - Norman Vincent Peale
   
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  e paske gjet metoden e duhur me bo postime tlumt ;)
   
 6. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  :rolleyes: thjesht nuk duhet te flasim asgje tjeter ne kete teme pervec se me postu shkrime.
   

Shpërndaje faqen

Loading...