1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Textures Thread // DONI.

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga DoniChelsea, 2 Prill 2012.

 1. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ketu do te postoj tesktura te ndryshme!
  [​IMG]
   
 2. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Screenshoot:
  [​IMG]
  Shkarko Ketu:
  <a class="postlink" href="http://www.4shared.com/rar/XoO7xkAw/...per_Zoumz.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.4shared.com/rar/XoO7xkAw/...per_Zoumz.html</a>
   
 3. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Screenshoot:
  [​IMG]
  Shkarko Ketu :
  <a class="postlink" href="http://www.mediafire.com/?i7t0q7tp95n8ucs" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.mediafire.com/?i7t0q7tp95n8ucs</a>
   
 4. DoniChelsea

  DoniChelsea Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  38
  Icons Textures:
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 5. SerialCode

  SerialCode Anëtar i Njohur

  Postimet:
  513
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Flm Shum aa :D
   
 6. tosi

  tosi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,205
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  58
  faleminderit shume.
   

Shpërndaje faqen

Loading...