1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Testi pranues Menaxhment dhe Informatik

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga iboanonymous, 11 Korrik 2017.

 1. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Prsh djem, sot aplikova per n'up menaxhment dhe informatik , deshta mju pyt a dini qka munet me pas ne test pranus ose nese u kan najkush vitin e kalum qka ka pas prej pytjev , flm
   
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  192
  Pikë nga trofetë:
  88
  10 pyetje i ki matematik
  10 tjera jon ekonomi
  ekonomi jon teper te thjeshta mos mkerko pyetje se si kom kerkoh ne disa grupe ne fb ku meren me kto pun kalo mir
   

Shpërndaje faqen

Loading...