1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Teste te Semi sMatures (Klasa e 9-te)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albert1, 17 Maj 2014.

 1. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po shpresoj qe jeni duke kaluar mir,

  Kam nevoj per teste te semi matures (Klasa e 9-te),
  te viteve te kaluara.

  Faleminderit shum.
   
 2. patriotishqiptar

  patriotishqiptar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shiko Albert nuk e di neqoftese ke teste te semi matures se klases se nente por mund te te them vetem dicka , nga sa kam degjuar se une vete e kam bere para 5vitesh dhe gati cdo brez keshtu behet , ti ik atje i qete neqoftese je nxenes ekselent normale dhe noten do ta marresh te mire , provimi atje eshte shume i lehte provimi i letersise sidomos eshte shume shume i lehte + qe mundesia qe ti te marresh note mbi 6 eshte 90% pra ik i qete , dhe mos kerko teste te matures se klases se nente sepse cdo vit ato ndryshojne , besoj se mesuesi qe te jep mesim te jep disa ese ose tema ku duhet te bazohesh qe te marresh note te larte.

  Te gjithe kalojne :)
   
 4. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kto qenkan te matures (Klasa 12-13)
  mua me nevojitet e klaseve te 9-ta

  Faleminderit per kshilla por nuk i kam perveti,
  dhe mendoj qe ka vler me shum me ushtru me teste, e jo si kto gjeneratat qe veq presin prej tjerve.
   
 5. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Ku jeton ne Shqiperi apo ne Kosove ?
  Une kete vit hy ne klasen e nente dhe i kam nisur qe tani pergatitjet.
  N.q.s do teste per Shqiperi une mund te ndihmoj , ndersa per kosove nuk di gje ?
   
 6. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
 7. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pasna harru me cek nga Kosova, flm Darkrox,
  ka pas shum linqe viteve te kaluara po nuk po mundem me gjet asnje....
   
 8. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,079
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Nese deshiron me pasuru njohurit edhe ne kete faqe kam pa qe ka shume pytje qe mund hasen en tesin e ardhshem te semimatures
  http://www.ushtrohu.tk/Kimi.htm
   
 9. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit Albi shum,
  po shpresoj te marr me shum teste ne word, pdf.
   

Shpërndaje faqen

Loading...