1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

TerraNova - Nga u shfaq kjo monedhe tash.

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga Bushido King, 15 Korrik 2017.

 1. Bushido King

  Bushido King Anëtar Aktiv

  Postimet:
  286
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qudi qka po me ndodh me crypto market .
   
 2. Bushido King

  Bushido King Anëtar Aktiv

  Postimet:
  286
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. Marian

  Marian Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  eshte ne vendin e 770
   
 4. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,348
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  113
  ke degju per vgina [​IMG]
   
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,672
  Pëlqimet:
  633
  Pikë nga trofetë:
  358

Shpërndaje faqen

Loading...