1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Terminet Turistike - DE

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga JetmirKs, 8 Prill 2022.

 1. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Aktiv

  Postimet:
  239
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Përshëndetje..
  Qysh osht e mundur deri sa po osht down serveri po i nxajn datat per termin viz turistike per gjermani ??

  Qe 2 jav jam tu e provu s'po ka shanca me bo për vete!!
  Agjensionet po bojn plot , qysh osht e mundur kjo?
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  68
  shum e thjeshte, i ndalojn serverat per te gjith IP pervec ip te caktume qe i kan agjensionet, qysh thojm na shkurt shqip DALLAVERE.
   
 3. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  439
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shoq mos provo se sen sun ban, njoh rast me ni agjension pr ka pagu terminin vizite turistike korrik a realisht ne faqe so korriku hiq haha , ne kesi fukarallaku perfitojne, edhe pse skan faj keta skane , pe dim kush ka po spo ka kush me tjav ....nejse kan gjet but
   

Shpërndaje faqen

Loading...