1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Terheqje ne Paypal me debit card - Kosove

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga diamantsallahu, 25 Prill 2019.

 1. diamantsallahu

  diamantsallahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje,

  Qe nje kohe te gjate terheqi prej Paypal me debit card te Raiffeisen, po tash nuk po bon, kur po boj request per withdraw po m'direkton ne nje faqe me shtu bank account. A osht tu funksionu Paypal me kartela te Kosoves shtetin Albania, se deri mujin e kalum n'rregull u kon.
   
 2. diamantsallahu

  diamantsallahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendetje,

  Tema mund te mbyllet, e gjeta zgjidhjen. Per krejt ata qe e kane kete problem le te perdorin kete link qe ju redirekton ne platformen e vjeter te PayPal dhe funksionon per te zgjedhur kartelen si metode per terheqje.

  http://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_withdraw-funds
   
  Elion1, @science dhe Panther pëlqejnë postimin.
 3. diamantsallahu

  diamantsallahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  201
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
  Djem, ju qe mkeni shkru rreth ksaj, nuk osht ka funksionon ket muj. Ama supporti i PayPal mka thon me perdor explorer ose mozilla, edhe paisja mu kon secure qe e ke perdor ma heret, shteti ku e ke hap llogarine me u kon, jo jashte shteti se nuk bon, edhe me i bo clear caches, cookies edhe history. Po per mue prap nuk ka bo, ama monthly automatic withdrawal osht ka bon, dmth besoj se sot veq ju kan dal qato qe i keni pas.
   

Shpërndaje faqen

Loading...