1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Terheqja e parave Paypal.

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga arlind14, 19 Gusht 2019.

 1. arlind14

  arlind14 Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje
  Kam kalu lek nga paypal ne bank edhe vec deshta me dit lekt a bon mi terhjek prej nbankomat apo duhet me hi mrena nbank me i marr ??
   
 2. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  204
  Pikë nga trofetë:
  73
  Direkt prej bankomati ski qa hin bank.
   

Shpërndaje faqen

Loading...