1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Tenorshare Windows Boot Genius

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 11 Shkurt 2020.

Tags:
 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,437
  Pëlqimet:
  1,009
  Pikë nga trofetë:
  243
  Your Ultimate Windows Boot Up Solution
  • Boot Up Your Computer
  • Fix Windows Booting Failure, Blue/Black Screen, Crash, etc.
  • Fix "NTLDR is Missing", "BOOTMGR is Missing" Errors
  • Repair Crashed MBR, Corrupt Registry
  • Super Data Rescue Package
  • Clone Hard Drive
  • Backup & Restore Files And System
  • Partition, Format and Clean up Hard Drive
  • Wipe Entire Hard Drive or Partition
  • Recover Windows Password and Product Key
  • Support Windows 10/8.1/8/7/XP/Vista


  homepage:
  Code:
  https://www.tenorshare.com/products/windows-boot-genius.html
  promo:
  Code:
  https://www.tenorshare.com/cooperation/sharewareonsale-wbg.html
  
  i njejti link dergohet tek te gjithe
  http://download.tenorshare.com/downloadsf/WindowsBootGenius536.exe
  
   
  Poshnjari pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...